Trwa serwis sklepu, sprzedaż została chwilowo wstrzymana.
Przepraszamy i zapraszamy wkrótce.

Najczęściej kupowane

Ostrzeżenie przed promieniami laserowymi

Ostrzeżenie przed promieniami laserowymi

od 1,01 /szt.
Szczegóły »
Uwaga! Prom. lase. Unikać wiązki laser. Urządz. laser. kl 3b

Uwaga! Prom. lase. Unikać wiązki laser. Urządz. laser. kl 3b

od 1,24 /szt.
Szczegóły »
Uwaga! Elementy ruchome

Uwaga! Elementy ruchome

od 1,01 /szt.
Szczegóły »

Ostatnio oglądane

Nie znaleziono produktów.

O Sklepie

Każda licząca się na rynku firma ma swój własny sklep internetowy

Powstawanie sklepów internetowych, było swoistą wizytówką firm podwyższających ich pozycję.

Firmy na ogół prezentują produkty i przedstawiają je jako najlepsze z najlepszych często wmawiając klientowi, że są one nieporównywalne.

Zadaniem HIPERMARKETU BHP jest sprostanie wymogom i oczekiwaniom klienta dając mu maksimum informacji w sposób inny, prostszy i nowocześniejszy oraz możliwość porównywania produktów konkurujących ze sobą.

W naszym pojęciu HIPERMARKET BHP jest to koncepcja „centrum handlowego”.

Jest to wielki obiekt posiadający sklepy udostępniane dystrybutorom do sprzedaży jednej lub wielu marek. Cała wygoda HIPERMARKETU BHP polega na tym,  że ogromna liczba różnych produktów oraz firm znajduje się w jednym miejscu i jest dostępna dla wszystkich klientów niezależnie od tego gdzie się znajdują.

HIPERMARKET BHP jako „wirtualne centrum handlowe” swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Dla wprowadzenia spójnej logistyki i systemu zarządzania zamówieniami, Polska została terytorialnie podzielona na 10 regionów wg okręgów pocztowych. W każdym regionie może być tylko jeden dystrybutor konkretnej marki, przy składaniu zamówienia klient widzi od którego dystrybutora otrzyma zamówiony produkt. Podział dystrybutorów na regiony można zobaczyć w zakładce Dystrybutorzy

HIPERMARKET BHP dużą uwagę zwraca na dobrą jakość produktów. Stworzyliśmy m.in. selekcje produktów według producentów, daty dodania, cen, nazwy. Jako zupełną nowość wprowadziliśmy system „gwiazdkowania” jako nowy system wymiaru jakości, głównym kryterium oceny, są parametry produktów w postaci norm.

System HIPERMARKET BHP w swojej bazie liczącej około 35.000 pozycji magazynowych ma wprowadzone normy i m.in. dzięki temu po raz pierwszy w historii będzie dostępna dla klienta „porównywarka” produktów działająca w oparciu o normy. Ma ona za zadanie skuteczne porównywanie produktów spełniających te same normy. 

Kolejnym nowym narzędziem ułatwiającym korzystanie ze strony jest „Preselekcja”. Z bazy tysięcy produktów klient może zachować w zakładce „preselekcji” poszczególne wybrane przez siebie produkty, tak aby nie powracać niepotrzebnie do poprzednich stron.

Prowadzone są również prace nad opcją pokazującą przy każdym rozmiarze produktu tak zwane PARAMETRY ROZMIARU KLIENTA, wskazujące na to jakie parametry ma dany rozmiar. Takie rozwiązanie w skuteczny sposób ma za zadanie wyeliminować wszelkie pomyłki związane z dobraniem rozmiaru do klienta. Uruchomienie tego rozwiązania jest planowane w połowie 2014r.

HIPERMARKET BHP ma za zadanie ułatwić klientowi zakupy. Chcemy aby nasz sklep służył Ci jako wszechstronne centrum zaopatrywania się w artykuły BHP. Naszym priorytetem jest ciągłe poszerzanie ogromnego asortymentu produktów dla klienta, pomagając mu przy tym skutecznie porównywać produkty oraz ich manipulacje cenowe w tym jak przekształcają się na jakość produktów.

Życzymy przyjemnych zakupów!

Projekt i wykonanie Vega - tworzenie stron internetowych