Trwa serwis sklepu, sprzedaż została chwilowo wstrzymana.
Przepraszamy i zapraszamy wkrótce.

Najczęściej kupowane

Ostrzeżenie przed promieniami laserowymi

Ostrzeżenie przed promieniami laserowymi

od 1,01 /szt.
Szczegóły »
Uwaga! Prom. lase. Unikać wiązki laser. Urządz. laser. kl 3b

Uwaga! Prom. lase. Unikać wiązki laser. Urządz. laser. kl 3b

od 1,24 /szt.
Szczegóły »
Uwaga! Elementy ruchome

Uwaga! Elementy ruchome

od 1,01 /szt.
Szczegóły »

Ostatnio oglądane

Nie znaleziono produktów.

Karta pracownika

Rejestr wyposażenia pozwala na tworzenie Kart wyposażenia pracowników.

Po zalogowaniiu się na konto użytkownika, należy z dostępnego menu wybrać 'Rejestr wyposażenia -> Karta pracownika'.

Aby dodać nowego pracownika do listy, należy kliknąc przycisk 'Dodaj pracownika' i wypełnić pola: 'Nazwa użytkownika', 'Data zatrudnienia', 'Stanowisko', a następnie kliknąć przycisk 'Zapisz'. Na liście pracowników pokaże się nowy wpis zawierający wprowadzone informacje.

Aby zobaczyć szczegóły karty wyposażenia (Moje konto -> Rejestr wyposażenia -> Karta pracownika) , należy kliknąć w nazwę pracownika w dostępnej liście.


W chwili obecnej, karta nie zawiera jeszcze żadnych pozycji wyposażenia. Dodanie nowej pozycji do karty wyposażenia pracownika może odbyć się na kilka sposobów:

1. Z poziomu listy produktów - po umieszczeniu wskaźnika myszki nad wybranym produktem, pokaże się ikona  w prawym dolnym rogu - należy ją kliknąć i w okienku wybrać do którego pracownika chcemy przypisać produkt (uwaga, należy zaznaczyć pole wyboru - kliknięcie w nazwę pracownika spowoduje przejście do karty wyposażenia tego pracownika bez przypisywania produktu)2. Z poziomu szczegółów produktu - po wejściu w detale danego produktu, w górnej części, pod nazwą produktu widoczna jest ikona  - należy ją kliknąć i w okienku wybrać do którego pracownika chcemy przypisać produkt (uwaga, należy zaznaczyć pole wyboru - kliknięcie w nazwę pracownika spowoduje przejście do karty wyposażenia tego pracownika bez przypisywania produktu)3. Z poziomu zrealizowanego zamówienia - po przejsciu do konta użytkownika, należy wybrać 'Zamówienia', a następnie wejść w szczegóły wybranego zamówienia. Przy każdej pozycji na zamówieniu widoczna jest ikona  - należy ją kliknąć i w okienku wybrać do którego pracownika chcemy przypisać produkt (uwaga, należy zaznaczyć pole wyboru - kliknięcie w nazwę pracownika spowoduje przejście do karty wyposażenia tego pracownika bez przypisywania produktu)Dodatkowo, w celu ułatwienia dokonywanania zakupów możliwe jest umieszczanie produktów przypisanych do karty wyposażenia danego pracownika bezpośrednio w koszyku - w tym celu nalezy przejść do rejestru wyposażenia danego pracownika i kliknąć ikonę  (wymagane jest zdefiniowanie podtypu oraz rozmiaru produktu).

Aby przejść teraz do listy kart wyposażenia/listy pracowników, kliknij TUTAJ

Projekt i wykonanie Vega - tworzenie stron internetowych